• This page includes information for the Estonian market. Please check out other pages for international content. 

Tere tulemast!

  • Oled ettevõtja või turundaja?
  • Otsid tuge, häid kontakte ja inspiratsiooni?
  • Vajad abi turunduse planeerimisel ja juhtimisel või otsid lihtsalt mõttekaaslasi, kes aitaksid turunduse toimima panna?

Tutvu spetsiaalselt Eesti turu jaoks välja töötatud lahendustega:

Turundushommikud

Väikeettevõtjatele ja turundajatele loodud igakuised kohtumised Tallinna kesklinnas. Igal kuul on uus fookusteema, mida põgusalt käsitleme. Professionaalne arutelu ja networking!

Töötoad ja koolitused

Osale kindla fookusega praktilistel koolitustel, mis toimuvad Tallinna kesklinnas või telli enda organisatsiooni võtmeisikutega 4-tunnine privaatne turundusstrateegia workshop. 

Turundusteenused

Täidame Sinu ettevõttes turundusjuhi funktsiooni: planeerime, eelarvestame ja aitame korraldada vajalikud turundustegevused, sh sotsiaalmeedia, blogi, uudiskiri, kampaaniad jpm.

Oleme tänulikud oma headele klientidele usalduse eest:

Julia Raasuke

LHV pensionifondide 

turundusjuht

Meie pikaajaline koostöö on olnud väga edukas.

Arvestades meie tegevusvaldkonna spetsiifikat ja rangeid regulatsioone, on teie leidlikud lahendused ja väline vaade väga värskendavad! Kõik on hästi organiseeritud, järjepidev ja süsteemne.

Toomas Kollamaa

Kuusakoski 

juhatuse liige

Mida hindan kõige rohkem meie koostöö puhul on personaliseeritud teenus.

Usaldan ja tean, et tegevuste valimisel on minu ettevõtte huvid alati keskmes. Meie edukas turundamine on heaks näiteks, et ei ole vaja kindlat turundusinimest ettevõttesse. Kõik tegevused on hallatud, kampaaniad toimivad ja meil on asjadest hea ülevaade.

Rene Kruze

Kruze

omanik ja tegevjuht

Meie müüginumbrid on kasvanud 106% viimase 10 kuu jooksul.

Kui turunduse ja müügitegevused on läbimõleldud, käivad ühte sammu ja toovad nähtavaid tulemusi, siis kaob ka hirm turunduskulude ees!

>